Clark keukenkraan met hooggebogen uitloop RVS

Artikelnummer: 24.3702
Naast ons grote assortiment kwalitatieve sanitaire producten verkoopt Wiesbaden Sanitair ook een aantal mooie keukenkranen. Deze kun je natuurlijk bij je gootsteen in de keuken plaatsen, maar wellicht staat het ook prachtig in de badkamer. Alles kan!

De Clark keukenkraan van Wiesbaden Sanitair is eenvoudig in zijn gebruik door de eenhendel bediening. De mooie hoge gebogen uitloop is super praktisch, omdat je hierdoor veel ruimte hebt tussen de uitloop en de gootsteen. 
De keukenkraan is gemaakt uit AISI-304 Roest Vrij Staal. Dit bestaat uit 18% chroom en 8% nikkel. Zo is het materiaal uitzonderlijk sterk en zeer duurzaam.
Deze kraan gemaakt van RVS zorgt voor een strakke look en feel in de inrichting en is extra mooi wanneer je gebruik maakt van meerdere RVS elementen in de ruimte. 


De kraan ontkalken
Wiesbaden Sanitair verkoopt schoonmaakartikelen speciaal ontwikkeld voor kranen. 

Raadpleeg voor het plaatsen van dit product de handleiding.

Het instellen van een waterontharder:  

 

Iedereen wilt natuurlijk dat zijn kranen mooi nieuw en schoon blijven. 

Daarom is het belangrijk om te weten hoe je jouw waterontharder het beste kunt instellen zodat jouw kraan het langste mooi blijft.  

 

De meeste modellen van waterontharders hebben een knop waarmee je heel snel en eenvoudig de resthardheid van het water kan gaan instellen. Het is hierbij belangrijk dat je de waterontharder niet te hard instelt. Dit kan namelijk schadelijke gevolgen hebben, zoals het vergroten van de kans op kalk. 

Stel je waterontharder ook niet lager in dan 4 dH. Als je het lager instelt komt er meer zout vrij voor het spoelen van de waterontharder en verhoog je het risico op beschadigingen.  

 

Controleer bovenstaande punten bij jouw waterontharder in de meterkast en verklein de kans op beschadigingen. 



  Adviesprijs: € 259,00
Specificaties
SKU 24.3702
Merk Xellanz
Serie Clark
Temperatuurbegrenzing Nee
Materiaal kraan Roestvaststaal (RVS)
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Oppervlaktebehandeling Geborsteld
Basiskleur Overig
Aantal kraangaten 1-gats
Aansluiting aanvoer Slang (wartel)
Maat aansluiting aanvoer 1/2"
Type uitloop Buis
Uitvoering uitloop Draaibaar boven
Uittrekbare uitloop met kraanbeluchter/mousseur Nee
Uittrekbare uitloop met handdouche Nee
Kraanmondstuk Straalbreker
Uittrekbare zijdouche Nee
Met stopkraan voor aansluiting externe apparatuur Nee
Type stopkraan voor extern apparaat Mechanisch
Met koppelingen Ja
Met rozetten Ja
Voorzien van kettingoog Nee
Geschikt voor kokend water Nee
Volumestroomklasse Geen
Onder waterdruk afkoppelbaar Nee
Kraan inklapbaar (bajonet) Nee
Lijntekening
Lijntekening
Downloads
Handleiding 24.3702 Downloads